Den HGR Salgsteam

Klik på en e-mailadresse til at kontakte din HGR salgsrepræsentant.


Jared Donnelly
Jared Donnelly
Salgsrepræsentant

Telefon:
216-906-4002
(866) 447-7117 ekst. 239

E-mail:
jdonnelly@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*

Frank Villa
Frank Villa
Bi-Lingual Sales Rep

Telefon:
216-905-0060
(866) 447-7117 ekst. 230

E-mail:
FVilla@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Salgsrepræsentant

Telefon:
216-630-5692
(866) 447-7117 ekst. 228

E-mail:
apringle@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*

Nicole Foster
Nicole Foster
Salgsrepræsentant

Telefon:
216-386-6634
(866) 447-7117 ekst. 212

E-mail:
nfoster@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*

DB
DB
Salgsrepræsentant

Telefon:
216-906-0169
(866) 447-7117 ekst. 229

E-mail:
dburzanko@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*

Pete Gasparro
Pete Gasparro
Salgsrepræsentant

Telefon:
216-970-4940
(866) 447-7117 ekst. 210

E-mail:
pgasparro@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Salgsrepræsentant

Telefon:
216-906-9356
(866) 447-7117 ekst. 209

E-mail:
tom@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*

Marshall Michaels
Marshall Michaels
Salgsrepræsentant

Telefon:
216-906-3273
(866) 447-7117 ekst. 240

E-mail:
mmichaels@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*

Steve Fischer
Steve Fischer
Salgsrepræsentant

Telefon:
216-906-2755
(866) 447-7117 ekst. 231

E-mail:
steve@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Sales Manager

Telefon:
(866) 447-7117
E-mail:
jfrischkorn@hgrinc.com

Har du ikke en salgsrepræsentant?

Kontakt salgschef Jon Frischkorn.

Kontakt (navn Sales Rep)







Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Varenummer
Din besked*

Kontakt (navn Sales Rep)







Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Varenummer
Din besked*