Den HGR Salgsteam

Klik på en e-mailadresse til at kontakte din HGR salgsrepræsentant.


Jim Bacher
Jim Bacher
Salgsrepræsentant

Telefon:
(216) 386-6634
(216) 486-4567 ext. 250

E-mail:yourid@yourmail.com
jbacher@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*
[Recaptcha]

Gianni Tutolo
Gianni Tutolo
Salgsrepræsentant

Telefon:
(440) 665-7073
(216) 486-4567 ext. 239

E-mail:yourid@yourmail.com
Gtutolo@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*
[Recaptcha]

Justin Cruz
Justin Cruz
Salgsrepræsentant

Telefon:
(216) 906-4002
(216) 486-4567 ext 212

E-mail:yourid@yourmail.com
Jcruz@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*
[Recaptcha]

Frank Villa
Frank Villa
Bi-Lingual Sales Rep

Telefon:
216-905-0060
(866) 447-7117 ekst. 230

E-mail:yourid@yourmail.com
FVilla@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*
[Recaptcha]

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Salgsrepræsentant

Telefon:
216-630-5692
(866) 447-7117 ekst. 228

E-mail:yourid@yourmail.com
apringle@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*
[Recaptcha]

DB
DB
Salgsrepræsentant

Telefon:
216-906-0169
(866) 447-7117 ekst. 229

E-mail:yourid@yourmail.com
dburzanko@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*
[Recaptcha]

Michael Marshall
Michael Marshall
Salgsrepræsentant

Telefon:
216-906-3273
(866) 447-7117 ekst. 240

E-mail:yourid@yourmail.com
mmichaels@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*
[Recaptcha]

Steve Fischer
Steve Fischer
Salgsrepræsentant

Telefon:
216-906-2755
(866) 447-7117 ekst. 231

E-mail:yourid@yourmail.com
steve@hgrinc.com

Kontakt (navn Sales Rep)



Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Din besked*
[Recaptcha]



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Sales Manager

Telefon:
(866) 447-7117
E-mail:yourid@yourmail.com
jfrischkorn@hgrinc.com

Har du ikke en salgsrepræsentant?

Kontakt salgschef Jon Frischkorn.

Kontakt (navn Sales Rep)








Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Varenummer
Din besked*
[Recaptcha]

Kontakt (navn Sales Rep)








Dit navn*
Din email adresse*
bekræft din email-adresse*
Dit telefonnummer
firmanavn
Varenummer
Din besked*
[Recaptcha]